Marko
Zar nemamo licencu još minimum 2 god
Košarkaški klubovi Valensija i PAOK, pregovaraju sa Evroligom kako bi postali stalni članovi takmičenja i tako bi mogli da pokvare planove Zvezdi i Partizanu.
Autor: N. V.
Zar nemamo licencu još minimum 2 god
Nemam ništa protiv ni nba evrope pre bih igrao gde se više isplati, a i ako se fauli budu malo teže sudili, što i ne bi bilo loše jer dovodi često do bizarnog suđenja, gotovo bi se i izgubila razlika između evropskog i nba takmičenja.
Nece nas izbaciti, pa mi im drzimo gledanost... Bez nas bi se raspali
Ostavite komentar