Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Komentari

Marko

Zar nemamo licencu još minimum 2 god

11.05.2026. 18:11

0 0 Odgovori
Marko

Nemam ništa protiv ni nba evrope pre bih igrao gde se više isplati, a i ako se fauli budu malo teže sudili, što i ne bi bilo loše jer dovodi često do bizarnog suđenja, gotovo bi se i izgubila razlika između evropskog i nba takmičenja.

11.05.2026. 15:28

0 0 Odgovori
Ja

Nece nas izbaciti, pa mi im drzimo gledanost... Bez nas bi se raspali

11.05.2026. 15:24

0 0 Odgovori
Pročitaj celu vest