Srpski navijači dočekali su ih zvižducima, a pristalice ostrvske reprezentacije, logično aplauzima.
Inače, engleski navijači smešteni su u "kavezu" na južnoj tribini stadiona "Rajko Mitić" i trebalo bi da ih bude oko 2.500 hiljade.

Fudbalska reprezentacija Srbije večeras igra protiv Engleske derbi meč K grupe kvalifikacija za Mundijal 2026. godine, a Hari Kejn i društvo istrčali su na teren uz "vruću" dobrodošlicu sa tribina.
Autor: V. Ž.
Komentari
Ostavite komentar