Ovo je srpskoj atletičarki bilo treće takmičenje u godini i treći podijum. Na mitingu u Zagrebu u okviru zlatne kontinentalne serije Svetske atletike zauzela je drugo mesto jer je preskočila visinu od 1.95 metara.

Podelila je drugo mesto sa Australijankom Elenor Paterson, a Angelina je zaradila 1.700 evra. Napalala je i prvo mesto, bila blizu visine od 1.99, ali je Ukrajinka Jaroslava Mahučih slavila sa 1.97 metara.

Tanjug

Bilo je ovo drugo uzastopno drugo mesto za Angelinu Topić, nakon "Filothei Women Gala" događaja u Atini, a prethodno je na Dijamantskoj ligi u Rabatu bila treća.

BONUS VIDEO 

Slične vesti

Komentari

Ostavite komentar

Preporučene vesti

Ostali sportovi