Treći grend slem u sezoni traje od 19. juna do 12. jula, teniseri su već u Londonu, pripremaju se za nezvaanično prvenstvo sveta u tenisu i nije im lako.
U Velikoj Britaniji na snazi je crveno upozorenje zbog ekstremnih vrućina. Meteorolozi upozoravaju da bi temperature mogle da dostignu ili premaše istorijske rekorde, što nisu dobre vesti pred početak Vimbldona.
Evropa gori, u Londonu najavljuju maksimalnu temperaturu od oko 39 stepeni. Kako je teniserima koji moraju da se pripremaju za takmičenje u Londonu samo oni znaju. Nije ima lako, ali nemaju mnogo izbora, pa koriste sv emoguće načine da se rashlade, voda, hladni peškiri ili kese sa ledom.


Polina Kudermetova je pronašla rešenje, ali samo dok pravi pauzu.

Kameron Nori ne mora ništa da kaže.

BONUS VIDEO
Komentari
Ostavite komentar