Doživela je reprezentacija Srbije krah u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo zbog čega "orlova" ponovo nema na planetarnoj smotri. Ni promena selektora te dolazak Veljka Paunovića nije značajno promenio stvari... Sve je bilo rešeno nakon šokantnog i bolnog poraza od Albanije u Leskovcu. Ipak, rezultatski neuspeh našeg nacionalnog tima ne odražava se na mundijalsku groznicu koja već nedeljama drma ovdašnju javnost. 

Fudbal je apsolutna preokupacija na svim meridijanima pa tako i kod nas, posebno među košarkaškom reprezentacijom Srbije. "Orlovi" su se početkom nedelje okupili u Beogradu kako bi odradili pripreme pred kvalifikacione mečeve sa Švajcarskom i Bosnom i Hercegovinom, u timu Dušana Alimpijevića vlada odlično raspoloženje, a košarkaši su deo zagrevanja iskoristili kako bi pokazali svoje fudbalske veštine. 

Najbolje su se snašli kapiten Crvene zvezde - Ognjen Dobrić, i košarkaš Partizana Arijan Lakić, koji su na centru igrališta u "Pioniru" odigrali partiju nožnog tenisa i to sa lotom za košarku! Javnost je, očekivano, ostala oduševljena njihovim umećem zbog čega uveliko traje "rasprava" da li bi Veljko Paunović možda njih mogao da pozove u nacionalni tim. 

Imajući u vidu sve kadrovske probleme koji muče selektora od dolaska na klupu reprezentacije, izvesno je da bi veština Ognjena Dobrića i Arijana Lakića bila od koristi "orlovima". 

Slične vesti

Komentari

Ostavite komentar

Košarka