Redakcijo
Da li gledamo isti meč? Ja vidim samo dve ekipe, jedna iz pete lige, druga svetskog ranga, kao i sinoć ARG-AUT. I portugalci i Argentinci igraju prljavo na njihov način sa provocirajućim faulima, mogu da rade šta hoće, udaraju protivničke igrače, obaraju, sudije ne sviraju faul. Šta u tome ima, vau, kakva utakmica?
Ostavite komentar