Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Komentari

Vaske

Ovo fabrika za reciklazu nebi mogla da preradi za godinu dana koliko ima plastike

13.09.2025. 12:56

1 0 Odgovori
Srbin

Koja bomba bre,samo što nije eksplodirala,ja ne znam ko se još pali na ovu plastiku

13.09.2025. 10:46

1 0 Odgovori
Bender

Nije to nikakva bomba no plastična flundra.

13.09.2025. 09:34

3 0 Odgovori
Pročitaj celu vest