Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Komentari

Baki

Nije Obradović kriv !!! Najveći krivci su Čović , komplet uprava , Kalinić !

13.05.2026. 19:42

0 0 Odgovori
Leca

Obradović je super trener i mnogo je pomogao da Zvezda dođe u Evropi na tako visoke pozicije.Svi ga cene po Evropi samo našima nije dobar.Treba malo potražiti krivca među opuštanju igrača(stranaca),a on nije kriv za to ne može motkom da ih juri po terenu da igraju kako im kaže na tajm-autu.Mislim da Obradović nije upitan za odlazak,pošto je sve dao Crvenoj Zvezdi da uspe i to treba ceniti i poštovati.

13.05.2026. 13:18

1 9 Odgovori
Lanmi

@Leca Dečko ti sa košarkom veze nemaš, ali veze. Tim je igrao timski, a on ga transformisao u tim individualaca, gde 3 igrača, Butler, CMM i Nvora mogu da rade šta hoće, a drugi su nemi posmazrači. Kako ide izjava, ja mogu da živim sa njihovim promašajima i izgubljenim loptama. Pa da li si sinoć mogao da ziviš, gde te je Nvora direktno odveo u piraz, a ti to.mirno posmatrao? Ili izjava o lakšem treningu!!! A ona, ne znam zašto smo izgubili derbi * prvi u pitanju). Da li ti on deluje ozbiljno? Ja njegovu ostavku od decembra tražim, i vidi se da sam još tada bio u pravu.

13.05.2026. 23:01

0 0 Odgovori
Dejo

Navijaci su najvece zlo samo k....a dvorane prazne .Dodju na Evroligu i tu nanesu miliosku stetu klubu..Prosle godine otjerase Grla iad gone Obradovica.Kogod dodje bice dobar do prvog poraza..Nema vise navijaca ovo je sve sad ludo Boga mi mog

13.05.2026. 09:23

9 6 Odgovori
Pročitaj celu vest