Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Komentari

Jovan

Ja mislim da Simic ne igra iz razloga sto mu se obara vrednost i da bi zavisili od milostinje pojedinca.Veoma zamrseno kluko.

12.05.2026. 18:36

0 0 Odgovori
Pročitaj celu vest