Predrag Stojkovic
Ha ha ha....da ne bude ko prosle godine...ma mi i nismo hteli ligu sampiona mi napadamo ligu evrope😂😂😂
Naravno da se uzdamo i nadamo da će prvi tim igrati Ligu šampiona i da ćemo i mi uživati zajedno sa njima, rekao je Nenad Milijaš.
Autor: O. B.
Ostavite komentar