Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Komentari

Pera

Prvo,svo neznanje pokazao je i na utakmici sa OFK-om. 1.igrači nemaju fizič.sptemu dišu na skrge.30% utakmice gledamo kako golman da loptu beku po mu ovaj vraca pa dodaje drugom ovaj mu vraca.Štoperi i vezisti znaju svaki minut vtacaju loptu golmanu.Niko od njih nezna da iznese loptu i uposli napad.To je antifudbal.Nije ih naučio šta je pas igra,svaki igrač mora po 2-3 puta dira lopzu

10.05.2026. 18:09

3 0 Odgovori
Aleksandar

Blagojević je odličan trener, pokazao je u prvom delu da vredi, da sad nije došao završili bi ja 5 mestu. Ovako je odlično. Treće mesto je realnost

10.05.2026. 17:50

2 4 Odgovori
Zlatibor

Povratak Blagojevića bio je, da se prebije dug, jer je hteo da ih tuži. Prebijanje duga odrazio se na tim, koji ne liči ni na šta. Propast. Čudno da niko ništa ne preduzima. Deluje kao da je propast zagarantovana i tu više niko ništa ne može, neće i ne želi. Žalosno.

10.05.2026. 15:55

2 1 Odgovori
Vaske

Neznam koje za njega rekao da je trener isto vazi i za Stankovica

10.05.2026. 15:43

4 1 Odgovori
Pročitaj celu vest