Pera
Prvo,svo neznanje pokazao je i na utakmici sa OFK-om. 1.igrači nemaju fizič.sptemu dišu na skrge.30% utakmice gledamo kako golman da loptu beku po mu ovaj vraca pa dodaje drugom ovaj mu vraca.Štoperi i vezisti znaju svaki minut vtacaju loptu golmanu.Niko od njih nezna da iznese loptu i uposli napad.To je antifudbal.Nije ih naučio šta je pas igra,svaki igrač mora po 2-3 puta dira lopzu
Ostavite komentar