Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Komentari

Boza Bosanac

Ljudi pa sve u svoje vreme. Nole je žario i palio godinama dostigao vrh vrhova. Žao mi je što se nije povukao u mirovinu sa Vrha. Teško je sad gledati kako klinci love kapitalce i sve ih je više.. nemogu da verujem kako se rasipa ugled jednog Goata, a novac, ugovori i... Nisu vredni njegove a i Naaše patnje. Molimo ga ostani Goaat .

30.05.2026. 08:15

0 0 Odgovori
Pročitaj celu vest