Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Komentari

Nena

Ove sudije meca su sljam i bezvrednost.Gadi mi se gledati.Uvijek su na strani Oklahome i na drugim mecevima.Dosta tolerisanja i blamaze.Treba ih smjeniti.Cista namjestalka.Cudni su ovo igraci Oklahome.Ovde nesto smrdi.

08.05.2026. 08:04

0 0 Odgovori
Pročitaj celu vest