Nena
Ove sudije meca su sljam i bezvrednost.Gadi mi se gledati.Uvijek su na strani Oklahome i na drugim mecevima.Dosta tolerisanja i blamaze.Treba ih smjeniti.Cista namjestalka.Cudni su ovo igraci Oklahome.Ovde nesto smrdi.
Košarkaši Los Anđeles Lejkersa burno su reagovali po završetku drugog meča polufinala Zapadne konferencije protiv Oklahome, kada su nezadovoljni suđenjem krenuli ka arbitrima kako bi im uputili ozbiljne zamerke posle poraza rezultatom 125:107.
Autor: J. P.
Ostavite komentar