Milan
Za sada ti da daš ostavku i da prestanete da ukopavate srpski sport na svakom koraku. I to malo čemu možemo da se radujemo i u čemu nas uvek sportisti obraduju i razvesele, i to ćete da uništite.
Slobodan Soro za sada ne želi javno da komentariše situaciju u Vaterpolo reprezentaciji Srbije nakon odluke grupe od 11 reprezentativaca da se povuku iz nacionalnog tima dok se on nalazi na čelu Saveza.
Za sada ti da daš ostavku i da prestanete da ukopavate srpski sport na svakom koraku. I to malo čemu možemo da se radujemo i u čemu nas uvek sportisti obraduju i razvesele, i to ćete da uništite.
I sad ce on jedan na jednu stranu i siguran sam da nece dati ostavku.
Pa neće komentarisati jer je ostao bez teksta. Velika bruka za ovog čoveka i zato je bolje da se sam povuče jer je nepoželjan.
Pocelo je pocelo
Bravo za vazerpoliste
Može li neko da mi objasni a šta to ne valja u izjavi Sora da želi da trener nacionalne reprezentacije ne bude the trener lokalnog tima.
@Hrkalović I igrači treniraju u svojim klubovima pa tek kada ima neko takmičenje se skupe,od čega bi živeo između
Muk a?
@RealTime Sad će da naprave vaterpoliste 2.0 Gotovi ste
Kako bre nećeš komentarisati???! Ostavka bre! Odlazi!!!
Ostavite komentar