Ivan
Svaka cast momci. Kako moze Alimpijevic da trenira i Srbiju i tamo neke turke?A?
Nećemo više da igramo za reprezentaciju, poručili su vaterpolisti Srbije! Njih 11 potpisalo je pismo u kojem objašnjavaju da neće da čuju za državni tim zbog odlaska Uroša Stevanovića.
Autor: J. N.
Svaka cast momci. Kako moze Alimpijevic da trenira i Srbiju i tamo neke turke?A?
Gde ste tačno videli ili pročitali da neće da igraju zbog odlaska Uroša Stevanovića? Lepo su napisali da neće da igraju zbog Slobodana Soroa.
Ko je taj Soro da namece neki zestok autoritet.Sta je falilo reprezentaciji.Oterali Srbina.Svi u bojkot da se ponisti odluka.
Sta pojedinci umisljaju.Hocec,neces sledeci.Svi bi da busy generali.
Bravo momci!!! A Soro!? Ko je on!? Šta je on!? Kakve su mu namere!? Dali će on da osvaja medalje!? Bravo! Bravo! Bravo!
Od vas su neki hrvati neki crnogorci igrajte za njih nece vas niko moliti ko vas hebe i veci su igraci od vas idlazili dolazili drugi adio
Ostavite komentar