Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Komentari

Lucky

Da Pesic ne valja to je cinjenica ali,nije on kriv zbog toga jer svako bi na njegovom mestu prihvatio ponudjenu funkciju i umesto da cami kao penzioner ,radio ovakav posao pun dinamike a i para. Jos kad se doda da mu je to i ljubav,pa ko ne bi??? Krivci su KKS i politicari koji diktiraju bas sve i svuda!!! Za mene licno nije uspeh ni OI u Parizu jer sigurno je moglo srebro a verovatno i zlato!!! Naravno ne sa ovakvima, gore navedenim krivcima!

12.09.2025. 16:28

1 1 Odgovori
Pročitaj celu vest