Micko
Iskreno, ne vidim krilne napadace ovde, bas me interesuje raspored igraca na terenu. Kostic na desnoj strani, hm?Valjda je to 433, ali krila i igra je pod velikim ? !!
Fudbalska reprezentacija Srbije gostuje Španiji u Viljarealu (21.00, RTS 1/Arena premijum 3), a u sastavu zbog povrede neće biti Nemanje Maksimovića.
Autor: J. J.
Iskreno, ne vidim krilne napadace ovde, bas me interesuje raspored igraca na terenu. Kostic na desnoj strani, hm?Valjda je to 433, ali krila i igra je pod velikim ? !!
AKO JE NEMANJA MAKSIMOVIC TOLIKO BITAN SRAF PORED SVIH IGRACA ONDA OD TE REPREZENTACIJE NEMA NISTA .AKO JE CEO TIM SRBIJE SPAO NA SAMO NEMANJU MAKSIMOVICA ONDA BOLJE I DA NE IGRAMO UOPSTE FUDBAL.
Ostavite komentar