Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Komentari

Micko

Iskreno, ne vidim krilne napadace ovde, bas me interesuje raspored igraca na terenu. Kostic na desnoj strani, hm?Valjda je to 433, ali krila i igra je pod velikim ? !!

27.03.2026. 19:00

1 0 Odgovori
Ratko

AKO JE NEMANJA MAKSIMOVIC TOLIKO BITAN SRAF PORED SVIH IGRACA ONDA OD TE REPREZENTACIJE NEMA NISTA .AKO JE CEO TIM SRBIJE SPAO NA SAMO NEMANJU MAKSIMOVICA ONDA BOLJE I DA NE IGRAMO UOPSTE FUDBAL.

27.03.2026. 17:39

2 0 Odgovori
Pročitaj celu vest