Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Komentari

Delija

Sergej ne zaslužuje da nosi dres Srbije,sad dali se on,slagao sa Piksijem ili ne,trebao je i morao da igra za Reprezentaciju Srbije,svi koji su odbili da igraju protiv Albanije,su izdali Srbiju!

25.03.2026. 13:15

5 1 Odgovori
trener

@Delija Nije ti kriv Sergej sto je Srbija izgubila od albanije vec piksi kako je postavio igru..Sto mu krila igrala bekove a bekovi krila ,sto s e do besvjesti lopta vraca golmanu.Jednostavno nikad s e nije znalo 11 startnih..

25.03.2026. 23:09

0 1 Odgovori
Pročitaj celu vest