Federer i Nadal
Ovome Srbija dobra samo kad treba da uzme pare od nje
Pregovaramo sa privrednicima i pokušavamo da pravimo reprograme, ali na kraju ćemo se obratiti državi ako bude potrebe, kaže za Sportinjo predsednik fudbalskog kluba Partizan Rasim Ljajić.
Autor: J. Nedeljković
Ovome Srbija dobra samo kad treba da uzme pare od nje
Pa balio kako te nije dramota da trazis pare od vucica vices mu da je peder a u pazaru vicete ubij srbina ovo je turska sram da te budr jis jednom muslimancino
Odakle vam obraz da opet kukate državi a znamo koliko je volite. Sram da vas bude. Prodajte bre nekog igrača i rešite to. Niste vi jedini kojima država treba da daje po par miliona svaka dva meseca.
Ostavite komentar