Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Komentari

Srboholik

Nema od njega ništa! On je svoje odigrao. Ja sam se čudio da ga je zvao u reprezentaciju obzirom na njegovu trenutnu formu. Ako ga Pešić bude forsirao da uđe u ritam, ugasili smo!

06.09.2025. 11:19

0 0 Odgovori
Milos

Vaso sta cekas covece? Sad ili nikad!!!!

06.09.2025. 09:22

0 0 Odgovori
Pročitaj celu vest