U Humskoj je zvanično počelo veliko letnje spremanje, a u jeku velikih promena u igračkom kadru, jedna objava na društvenim mrežama privukla je pažnju košarkaške javnosti.  Samo nekoliko sati nakon što je Partizan i zvanično potvrdio prekid saradnje sa Sterlingom Braunom koji karijeru nastavlja u Žalgirisu, na Instagramu se oglasio Karlik Džons

Braunov odlazak samo je nastavak niza u kojem su sidro već podigli Nik Kalates i Dvejn Vošington, a sudanski plejmejker koji je još tokom takmičarske godine parafirao novi ugovor i obavezao se na vernost "parnom valjku", a Džons je jednom rečenicom rekao šta mu je na duši. 

"Poslednji preostali", može se u žargonu prevesti ono što je Karlik Džons želeo da poruči. 

Ono što je kristalno jasno jeste da će Partizan u narednu sezonu ući u znatno drugačijem sastavu. Ako se uzme u obzir da su kofere već spakovali Sterling, Kalates i Vašington, da je tokom sezone otišao Tajrik Džons, a da su na izlaznim vratima kluba i Dilan Osetkovski i Isak Bonga, Karlik Džons zaista ostaje kao neka vrsta "poslednjeg Mohikanca" i temelj oko kojeg će se graditi potpuno nova ekipa. 

BONUS VIDEO
 

Slične vesti

Komentari

Ostavite komentar

Preporučene vesti

Košarka