Tokom opširnog izlaganja selektora Veljka Paunovića na konferenciji za medije pred prijateljski meč između reprezentacija Srbije i Španije u Viljarealu, jedna od tema bio je i eventualni poziv za Stefana Bajčetića.
Radi se o mladom fudbaleru koji se ranije opredelio da brani boje upravo "crvene furije", ali se predomišlja jer je nezadovoljan statusom u timu sa Pirinejskog poluostrva.
- Radimo više sa dijasporom, sa igračima koji su u dijaspori i koji mogu da budu selektirani za našu reprezentaciju - rekao je Paunović, pa u istom dahu nastavio:
- Iz poštovanja prema rivalu, a onda i porodici i igraču, ne bi bilo korektno da pričam o tome javno i da se vodi takav razgovor. Svakako da ako postoje uslovi za svakog igrača koji nije zadovoljan svojim statusom, mi smo tu. Mi čekamo neki signal. Videćemo...
Komentari
Ostavite komentar