Kraj sezone označio je i kraj blistave karijere Bibarsa Natha. Legendarni Izraelac odlučio je da stavi tačku i ode u zasluženu penziju, ali će ostati u Beogradu budući da je u srpskoj prestonici pronašao mirnu luku. Uz to, očekuje se da uskoro postigne dogovor sa crno-belima i postane uključen u rad kluba

Poštuju ga navijači Partizana, poštuju ga rivali, ali najveće priznanje uvek stiže od kolega. Koliko je Natho bio cenjen potvrdio je proslavljeni srpski golman - Saša Stamenković, gostujući u podkastu "Iz keca, Mićo". 

- Mislim da je zaslužio još veći i bolji oproštaj u Partizanu. Bili smo u stanu u Čačku, Partizan je igrao dan pre nas... Kretao sam u karantin i plakao gledajući njegov oproštaj. Silvija je došla i dala mi maramicu. To mi je tako veliki utisak, upečatljiv momenat. Imam više prijatelja u Partizanu negu u Zvezdi - rekao je Saša Stamenković. 

Starsportphoto©

Iskusni golman imao je odličan odnos sa Nathom i na terenu, a nakon poslednjeg okršaja Izraelac je od Stamenkovića tražio dres kao uspomenu. Dobio ga je, ali je to izazvalo velike problem u lučanskoj Mladosti budući da je Stamenković ostao bez garniture do kraja sezone. 

- Zadnja utakmica u Lučanima, on mi prilazi i pita me za dres. Ja sam ga pitao da li je siguran... Dao sam mu dres znajući da nemam rezervni. Došlo je do neprijatne situacije, kasnije su ga žene koje rade u klubu jurile po stadionu da vrati dres. Naravno, nije to greška Mladosti, ja imam mnogo dresova u toku sezone, ali mi na dnevnom nivou po pet ljudi traži dres - podvukao je iskusni golman. 

Slične vesti

Komentari

Ostavite komentar

Fudbal